Ofis mobilyası satınalmasında ucuz ürünleri tercih ederek tasarruf sağlanırmı? Bu tür ürünler firmanıza yarar sağlarmı? Aksine yarardan çok zarar sağlar.. Spot market ürünleri kullanım olarak devamlı sorun çıkardığı için iş verimini ciddi anlamda düşürmektedir.

Son yıllarda pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaran fileli ofis koltukları hakkında en çok sorulan soru bel ile uyumlu olup olmadığıdır. Ürün grubunu incelediğimizde esnek yapısıyla sırtınızın şeklini alabilmenin yanı sıra sırt bükümlerinizi destekleyerek boşlukta bırakmayan işlevsel özellikleri ile sırt ağrısı gibi problemleri kısa zaman içerisinde ortadan kaldıracak tarzda ürünler olduğunu görüyoruz. Kısa zamanda ofis ortamlarının vazgeçilmezi haline gelen bu tarz ürünlerin son yılların modası haline gelerek karşımıza çıktığını görüyoruz.

pilot-bistrol-pilord-fileli-koltuk-makam-koltugu

İş ortamının yoğunluğu içerisinde bir de sağlık sorunları ile uğraşan personel ve çalışanlar gün geçtikçe yaşam kalitesini düşürmeye devam ediyor. İş ortamında tedirgin ve yorgun hisseden çalışanların tamamı günlük olarak üretim performanslarını doğrudan düşürüyor. Böylesine bir sorunun ortaya çıkmasında en önemli hatada işletme sahipleri tarafından yapılıyor. Ofis mobilya masraflarından kaçmak adına ucuz ürünlere yönelen firma sahiplerinin çok geçmeden pişman olup rahat modeller temin ettikleri görülüyor. Paranızı çöpe atmamak adına ofis ortamlarında doğru ürünler kullanmanız gerekiyor. Firmamızın çağrı merkezi mobilyaları ve diğer ofis mobilyaları beklentilerinizin çok üstünde bir rahatlık sunarak sizleri memnun edecektir. Bu bakımdan rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

e2500-call-center-masasi

Çağrı merkezlerinde her an için size yanıt vermeye hazır olan personellerin akşama kadar yüzlerce insana laf anlatmak zorunda olduğunu bilmekteyiz. Böylesine bir ortamda her şeyden evvel sabır gerekiyor. Gerekli sabrı göstermek zorunda olan personellerinde kendini rahat hissetmesi önemli. Çağrı merkezi mobilyaları  ikinci plana atılacak kadar önemsiz bir konu değildir, call center mobilyası üretimi uzmanlık gerektirir. Uzun yıllardır arge çalışmaları yapan ELSA tamamen kendi bünyesinde üretim yapmaktadır.

Comments are closed.