”Çağrı Merkezi Mobilyalarında Profesyonellik…”

Modern dünyanın kapı araladığı insanlar her anlamda bilinçlenerek satın alacakları ürünleri araştırmasına neden olmuştur. Günümüzde kullanılan çağrı merkezi mobilyası koşullara uygun olarak üretilmesi gerkmektedir.

Bakıldığı zaman birbirinden değerli birbirinden kullanışlı ürünlerin sunulduğu günümüz dünyasında her bakımdan beklentilere yanıt verebilecek türden özellikler taşıyan ürünler bulunuyor.Günlük yaşamın yorgunluğunun üzerine bir de iş ortamının yorgunluğunun eklenmemesi adına çağrı merkezinde çalışan bireylerin rahat ettirilmesi gerekiyor. Hele ki akşama kadar telefon görüşmesi yapan birimlerde rahatlık çok önemlidir.

cagri-merkezi-mobilyasi-elsa mobilya - tr

”Call Center Mobilyasında Konfor…”

Müşteriyle ters bir şekilde konuşmaması adına personellerin rahat ve huzurlu bir ortamda çalışması çok önemli. Bunu yapabilmenin ilk kuralı da elbette ki konforlu çağrı merkezi mobilyaları temin etmek oluyor. Bu tür ortamlar içerisinde onlarca kişinin sesi havada uçuşur ve insan istese de istemese de gerilir. Böylesine bir ortamda bir de işin içine kullanılan eşyaların konforsuzluğu eklendiğinde ciddi anlamda rahatsız edici etkiler beraberinde gelir. Çalışanların sabrı taşar ve sunulan hizmetin kalitesi düşer. Bu da doğrudan müşteri kaybına yol açar. Her biri birbirine bağlı olan etmenlerden dolayı ticari hayatınızın etkilenmesini istemiyorsanız personellerinize gereken değeri ve önemi vermelisiniz.

megafon-call-center-mobilyalari-projesi

”Çağrı Merkezinde Çalışma Ortamı…”

Çalışma ortamlarında hizmet veren personellerinde rahatlığı adına fileli ofis koltukları gereken tüm desteği sağlıyor. Saatlerce çalışmak zorunda olan personelleri sırt ağrılarından kurtararak rahat ettiren bir ürün grubundan bahsettiğimizden bu noktaya dikkatinizi çekmek isteriz. Kaliteli call center mobilyası ürünleri tercih ederek çalışan performansını kat ve kat yukarı taşımanız mümkün.

Çağrı merkezi masaları Türkiye dağıtım ağı masası

Comments are closed.