PROJELER

Not: Ofis mobilyası veya çağrı merkezi mobilyaları ile ilgili bitirdiğimiz projelerin fotoğrafları telif hakkına tabiidir, izinsiz kullanılamaz. Diğer bitirdiğimiz projelerin resimlerini firmamıza gelip görebilirsiniz.

UnıtedHealth Group Inc. çağrı merkezi mobilya projesi teslim edilmiştir.

Proje tasarım: ilyas bey
İmalat ve montaj: Elsa Modern Ofis Mobilyaları Ltd.Şti

Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi masaları ve ofis mobilyası projesi teslim edilmiştir.

Halk Emeklilik çağrı merkezi mobilya projesi teslim edilmiştir.

İntegra ofis mobilyaları projesi imal edilip montajı yapılmıştır.

Sektörünün başarılı firmalarından olan İntegra a.ş ofis mobilyaları projesi siparişi başarıyla üretimi yapılıp teslimatı tamamlanmıştır. Çoklu modern grup masa ve personel çalışma masaları kullanılmış olup, bölücü seperesyonlarla desteklenmiştir.

Central Hospital/İstanbul – Call center mobilyaları dekorasyonu için eLsa ofis mobilyalarını tercih etti.

Call center projesinde Elsa Plus call center masaları kullanılmıştır. Sistem içerisinde data, telefon, elektrik kablolarını taşıyan kablo kanalı mevcuttur. Çağrı merkezi çalışanları için dayanıklı bellina fileli koltuk tercih edilmiştir. Zemin için karo halı, tavan için taş yünü tercih edilmiştir. Duvar bölmeleri için aliminyum sistem kullanılmıştır. Personel için call center eşye dolapları projeye dahil edilmiştir. Hızlı ve başarılı şekilde üretimi yapılıp teslimat tamamlanmıştır.

Proje ve tasarım: ilya Tuna K ve Kemal bey
Üretim ve uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları

central-call-center-mobilyacentral-call-center-masalaricentral-call-center-mobilya-seperasyon


Sisan Plastik | Masterbatch/İstanbul – Ofis mobilyaları ve ofis koltukları için elsa yı tercih etti.

Plastik hammadde devlerinde Sisan A.Ş. ofis masaları ve ofis sandalyelerini firmamızdan satın almıştır. Projede modern sistem krom ayaklı ofis masası kullanılmıştır. Personel sandalyeleri için Belline Plus fileli koltuklar kullanılmıştır. Projede ofis dolapları, sehpa, misafir sandalyeleri sipariş içeriğine dahil edilmiştir.

Mimari proje: Cengiz bey
Mobilya üretimi ve uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları

buro-masasi-imalatimodern-ofis-masasi-modelleriofis-masalari-fileli-koltuk-modelleriofis-masalari-fiyatlariofis-toplanti-masalari


Medaş Elektrik/Konya – Call center mobilyaları için eLsa yı tercih etti.

Türkiyenin her bölgesine çağrı merkezi kurulumu yapan firmamız Medaş .A.Ş mobilyalarını başarıyla teslim etmiştir. Projede ses izalasyonlu camlı çağrı merkezi masaları ve Bellina çağrı merkezi koltukları kullanılmıştır. Montaj ve kurulumu eLsa tarafından yapılmıştır. Data telefon elektrik prizli, gizli kablo kanalı opsiyonel olarak sipariş verilmiştir. Personel çalışma rahatlığı için bellina fileli koltuklar tercih edilmiştir.

Mimari proje: Veysel bey
Üretim ve uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları

izalasyonlu-camli-call-center-seperasyonlari konya-call-center-mobilyasi medas-cagri-merkezi-mobilyasi


Kurs-com – İstanbul | Ofis mobilyası ve call center mobilyalarını elsa dan satın aldı.

Call center çalışanları için camlı çağrı merkezi masaları, personel eşya dolapları, bellina fileli koltuk tercih edildi. Ofis girişi için ofis bankosu ürünümüz tercih edildi. Toplantı odası için kare ayaklı ahşap toplantı masası kullanılmıştır.

Ofis mobilyası için marbella kiraz renginden yönetici masa takımları, şef  müdürler için grup çalışma masaları, sehpa ve dosya dolapları mekan planlamasına göre imal edilip teslimat tamamlanmıştır.

Ofis odaları için aliminyum panel bölmeler ve aliminyum camlı kapılar ile dekorasyon tamamlanmıştır.

Tasarım ve proje : Volkan bey, ilya Tuna K

Üretim: Elsa Ofis Mobilyaları Fabrikası.

ist-cagrimerkezimobilyalari ist-callcentermobilyalari  ist-cagrimerkezimasasi  call-center-personel-dolabiist-buro-masalari ist-ofis-bankosu ist-ofisdekorasyonu ist-ofismasasi ist-ofis-masasi-fiyatlari ist-ofismobilyalari ist-toplanti-masasi


ONLINE TEKNOLOJI/ISTANBUL ÇAĞRI MERKEZİ MOBİLYASINI ELSA’DAN SATIN ALDI.

Çağrı merkezi mobilyası dekorasyonunda camlı sistem ses izlasyonlu  Plus çağrı merkezi masası kullanıldı. Projede aliminyum panel alt bölümlerinde zebrano ahşap melamin kullanıldı, üst bölümlerde %29 ses dalgalarını kıran kumaş kullanıldı. Masa tablasına zebrano 3cm melamin kullanıldı. Ofis bölmeleri için aliminyum paneller kullanıldı. Cam duvarlara lamine edilmiş malzeme ve aliminyum kasalı kapılar kullanıldı. Ofis mobilyaları ihtiyaçları için makam masaları, yönetici koltukları, grup çalışma masaları kullanıldı.

Projede kullanılan diğer ürünlerimiz.

Tasarım ve projelendirme : Ali Emre Ballı, ilyas AYDEMİR

Üretim: Elsa Ofis Mobilyaları Fabrikası.

callcenter-cagrimerkezimobilyasicagri-merkezi-masasi-asistanteknolojicagrimerkezimobilyasi-asistanteknolojicallcentermobilyalari-asistanteknolojicagrimerkezimasasi-panelsistemi
©Fotoğraflar Elsa Office Furniture firmasına aittir. Alıntı veya kopyalama yapılamaz.


Allianz Global Assistans/ANTALYA – Çağrı merkezi mobilyaları projesi için eLsa’yı tercih etti.

Türkiye’nin her bölgesine çağrı merkezi mobilyası teslimatı yapan firmamız, Allianz Sigorta dekorasyonunu başarıyla tamamlamıştır. Call center mobilyası 1 hafta gibi kısa zaman içinde üretimi ve montajı yapılarak mekan teslim edilmiştir.

Projede kullanılan ürünlerimiz:

Masa sistemleri için camlı panelli profesyonel seri E-2500 Plus modeli çağrı merkezi masası kullanılmıştır.

Taş yünü tavan ve aydınlatma sistemleri kullanılmıştır.

Ergonomik ve dayanıklı kolçaklı ofis koltukları.

Aliminyum ara bölmeler, kasalı kapılar ile cam bölmeler tamamlanmıştır.

Tasarım ve Projelendirme : Murat BABALI, ilya Tuna K

Üretim: Elsa Ofis Mobilyaları

cagri-merkezi-mobilyalari-allianz

allianz-cagri-merkezi-projesielsa-allianz-antalya-callcenter-dekorasyon-projesi

cagri-merkezi-masalari-allianz

allianz-callcentermobilyalariantalya-cagrimerkezimobilyalari

©Resimlerimiz Elsa Mobilya patenti altıntadır, alıntı yapılamaz veya kopyalanamaz. Kısmen veya tamamen kullanılması yasaktır.


Eniyihekim – Çağrı merkezi mobilyaları ve Ofis Mobilyası için Elsa Mobilya’yı tercih etti

Müşteri grubumuza katılan Eniyihekim call center projesinde renkli eloksallı çağrı merkezi masaları, fileli koltuk, profil-o şef masaları kullanılmıştır. Aliminyum açık ofis bölmeleri ve cam kapı sistemlerimiz projeye dahil edilmiştir. 

Türkiye’de ilk defa renkli aliminyum karkaslı çağrı merkezi masası üretimi Elsa Mobilya tarafından yapılmıştır. Ürürünlerin tamamı kendi tesislerimizde üretilmiştir.

Proje tasarımı: Elsa Ofis Mobilyaları ( Altay bey, Kaya bey katkılarıyla)

Üretim: Elsa Ofis Mobilyaları

call-center-mobilyalari-elsa-urunlericagri-merkezi-masa-antrasit-aliminyum-modelicagri-merkezi-mobilya-renkli-aliminyumcall-center-masalari-turkiyenin-her-yerine-teslimcagri-merkezi-mobilyalari-elsa-mobilya-renkli-modelcall-center-mobilya-istanbul-renkli

Resimlerimiz Elsa Mobilya patenti altıntadır, alıntı yapılamaz veya kopyalanamaz.


Bommag – Ofis mobilyaları tefriş ürünleri teslim edilmiştir.

Ofis masaları mobilyası ürünlerinin satınalmasını firmamızdan yana kullanan BOMMAG ürünleri hızlı bir şekilde üretilip fabrika binasına teslim edilmiştir. Büro mobilyası masaları, çalışma masaları, fileli ofis koltukları, dosya dolapları ürünleri özel olarak üretilmiştir.

Proje tasarımı: Elsa Ofis Mobilyaları ( Deniz bey katkılarıyla)

Üretim: Elsa Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası masaları, büro mobilyaları, çalışma masaları Ofis masaları büro masaları ürünleri üretim uygulaması ofis mobilya masalari mobilya

Kullanılan ofis masaları 1. kalite lamine levhadan imal edilmiş olup ahşap tabla kenarları soft bitim ile radüslenmiştir.  Ofis masa ayakları firmamaıza özgün kumlu boya ile boyanmıştır. Bu boya sistemi çizilmeye karşı mukavemet sağlar. Fileli ofis koltuklarına metal ayak kullanılmıştır. Dosya dolapları özel olarak dizayn edilmiş olup rahat kullanım ön planda tutulmuştur.

Tubitak çağrı merkezi mobilyaları ve ofis mobilyaları projesi başarıyla teslim edilmiştir.

tubitak-call-center-mobilyasitubitak-cagri-merkezi-masalari tubitak-callcenter-mobilya-masatubitak-cagri-merkezi-sistemleri-elsa

Çağrı merkezi mobilyaları ve ofis mobilyası tasarım ve üretimi yapan firmamız Tubitak özel mobilya üretimleriyle teslimatını tamamlamıştır. Projede ses yalıtımlı 4 cm kalınlığında aliminyum seperasyonlarla donatılan call center masaları ve L dönüşlü ofis mobilyası çalışma masaları kullanılmıştır. Sistem içerisinde kablo kanalı mevcuttur.

Projeyi tamamlayan ofis mobilyası ürünlerinden dosya dolapları, fileli ofis koltukları, çalışma masaları, grup masaları, çekmeceli keson ve diğer ekipmanlar kullnaılmıştır.

Tasarım ve proje: Mars Mimarlık

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları


Turkcell-Superonline Bursa Şubesi Çağrı Merkezi Mobilyaları için ELSA’yı tercih etti.

turkcell-bursa-cagri-merkezi-mobilyalari-elsaofismobilya  turkcell-bursa-call-center-mobilyasi-elsaofismobilya turkcell-superonline-cagri-merkezi-masalari-elsaofismobilya turkcell-superonline-cagri-merkezi-mobilyalari-elsaofismobilya turkcell-superonline-ofis-mobilyalari-elsaofismobilya

Bursa’da hizmete başlayan Turkcell -Superonline Çağrı Merkezi kuruluşu mobilya tercihini firmamızdan yana yapmıştır. Tasarım ve proje keşifleri yapıldıktan sonra kısa zaman içerinde üretim yapılıp teslimat sağlanmıştır. Çağrı merkezi masaları olarak profesyonel seri E-2500 ürünümüz kullanılmıştır. Kurumsal call center vizyonuna sahip olmak için sizde 4cm kalınlığındaki çağrı merkezi modellerimizden sipariş verebilirsiniz.

Proje içerisinde çeşitli model fileli koltuk, ofis mobilyaları, dosya dolapları, toplantı masaları ürünlerimiz kullanılmıştır.

Tasarım ve proje: Turkcell-Superonline

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları


NewCall Çağrı Merkezi Mobilya Projesi Uygulama

newcall-cagri-merkezi-masalari-projesi newcall-cagri-merkezi-projesi newcall-call-center-mobilya-projesi newcall-ofis-mobilyalari-projesi

Call center firmaları arasında önde gelen çağrı merkezi hizmeti sunan firma olan NEWCALL mobilya projesi başarıyla teslim edilmiş olup tasarım ve projelendirme yapıldıktan sonra mekana göre özel ölçü üretim yapılmıştır.

Çağrı merkezi projesinde camlı sistem, gürültü emici ses izalasyonlu seperasyonlarla donatılmış firmamıza özel sistemler kullanılmıştır. Çağrı merkezi mobilyası yanısıra çeşitli modellerden ofis mobilyaları üretilmiştir. Ofis koltukları olarak yeni trend fileli ofis koltukları kullanılmıştır.

Çağrı merkezi personeli için çok gözlü renkli eşya dolabı üretilmiştir.

Mimari Proje: ilyas AYDEMİR

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları


İK Danışmanlık Çağrı Merkezi Projesi başarıyla teslim edildi.

ik-cagri-merkezi-masalari-elsaofismobilya ik-call-center-mobilyasi-elsaofismobilya ik-ofis-mobilyalari-elsa-tasarim ik-tek-tarafli-ses-izalasyonlu-cagri-merkezi-masasi-elsaofismobilya

İk Danışmanlık – İstanbul | çağrı merkezi mobilyaları ve ofis mobilyaları tefriş planı üretilip kısa zamanda başarı ile teslim edilmiştir. Call center masaları olarak ELSA E-2505 modeli kullanılmıştır. Sistem içerisinde gizli kablo kanalı ve gürültü emici paneller bulunmaktadır. Ofis mobilyaları olarak E-07 makam masası diğer personel çalışma masaları kullanılmıştır. Ofis koltukları olarak ergonomik, terletme yapmayan son moda fileli koltuk modellerimiz kullanılmıştır. Ayrıca aliminyum karkaslı cam bölmeler kullanılmıştır.

Tasarım, Proje ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları


Goldenphone – İzmir Call Center mobilyaları için firmamızı tercih etti.

Goldenphone Çağrı merkezi mobilyaları ve çağrı merkezi koltukları projesi başarıyla teslim edilmiştir. Projede gürültü emici aliminyum akustik panel kullanılmıştır. Çağrı merkezi masası olarak E-2500 Pro sistem ürünümüz kullanılmıştır.

izmir-cagri-merkezi-mobilyalari

Call Center hizmet bölümünde terlemeyi önleyen, ergonomik sırt tasarımlı fileli ofis koltukları tercih edilmiştir.

Ürünler hızlı bir şekilde üretilip anahtar teslimi montajı yapılmıştır. Çağrı merkezi masasında gizli kablo kanalı ve çift çizgili cam kullanılmıştır.

Mimari Proje: Elsa Mimarlık tarafından yapılmıştır. (Esra Hanımın katkılarıyla)
Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları

Profesyonel çağrı merkezi mobilyaları tasarım ve uygulama için müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.


Megafon Yayıncılık çağrı merkezi mobilyaları için firmamızı tercih etti.

megafon-cagri-merkezi-mobilyalari-projesimegafon-call-center-mobilyalari-projesi

Megafon Yayıncılık call center mobilyaları İSTANBUL /LEVENT projesi başarıyla teslim edilmiştir. Çağrı merkezi mobilyasında ses yalıtımı yapan akustik panelli çağrı merkezi masaları kullanılmıştır. Call center masalarında gizli kablo kanalı bulunmaktadır.

Projede kullanılan ses yalıtımlı akustik paneller 4cm KALINLIĞINDA  olup ses çınlamasını önlemek için seperasyon içinde HAVA BOŞLUĞU bırakılmıştır. Çağrı merkezi masa tablası 3cm KALINLIĞINDA 2mm pvc’li özel üretim panel kullanılmıştır.

Mimari Proje: Elsa Mimarlık tarafından yapılmıştır. (Çiğdem hanımın katkılarıyla)
Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları imalat ve San.


Av.Cahide Gökçe İnan Hukuk Bürosu Ofis Mobilyaları ve Çağrı Merkezi Uygulaması

Ofis Mobilyaları MimarisiÇağrı merkezi masası

Av.Cahide Gökçe İnan Huku Bürosu ofis mobilyaları, ofis koltukları ve çağrı merkezi mobilyalarından oluşan projesi İSTANBUL /HARBİYE idari bürosu başarıyla teslim edilmiştir. Ofis mobilyası projesinde ses yalıtımlı camlı seperasyonlar, grup ofis mobilyası, fileli ofis koltukları ve çağrı merkezi life serisi call center masaları kullanılmıştır.

Projede lake hyglass malzemeli dosya dolapları ve kumlu boya çizilmez metal ayaklar kullanılmıştır. Ayrıca projede yönetici makam masaları ve yönetici koltukları kullanılmıştır.

Mimari Proje: Elsa Mimarlık tarafından yapılmıştır. (Av.Gökçe hanımın katkılarıyla)
Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları imalat ve San.


ZENCALL Çağrı Merkezi Mobilyaları ve Ofis Mobilyaları proje uygulaması.

zen call center mobilyalari uygulama zen ofis mobilyalari uygulama zen dosya dolaplari ofis mobilyasi uygulama zen makam masasi proje uygulama

ZenCall çağrı merkezi masaları ve ofis mobilyaları projesi söz verdiğimiz gibi tam zamanında teslim edildi. Projede E-251o çağrı merkezi masası ürünümüz kullanıldı. Ses yalıtımlı aliminyum cubic panellerle desteklemeler yapıldı.

zencall center cagri merkezi kurulumu zencallcenter aliminyum bolmeler zencallcenter aliminyum bolmesi zencallcenter cagri merkezi masalari zencallcenter calisma masalari zencallcenter duvar bolmeleri zencallcenter giris bankosu masasi ofis mobilyasi zencallcenter toplanti masasi ofis mobilyasi

Projede özel ofis mobilyaları, fileli ofis koltukları, bekleme koltukları, özel giriş bankosu özenle tasarlanıp uygulama yapılmıştır. Zemin için ses yalıtımına faydalı olması açısından bukle karo halı ve yükseltme zemin kullanılmıştır. Ayrıca ofis içerisinde aliminyum camlı kapılar, giriş için kart okumalı sistemle donatılmış giriş kapısı kullanılmıştır.

Mimari Proje: Elsa Mimarlık tarafından yapılmıştır.
Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları imalat ve San.

Profesyonel call center mobilyaları tasarım ve uygulama için müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.


CHASECALL Çağrı Merkezi Mobilyası için firmamızı tercih etti.

chasecall cagri merkezi mobilyalari projesi chasecall cagri merkezi mobilyasi chasecall call center mobilyasi elsa ofis mobilyalari chasecall call center mobilyasi

ChaseCall Çağrı merkezi masaları ve çağrı merkezi koltukları projesi başarıyla teslim edilmiştir. Projede ses yalıtımlı aliminyum akustik panel kullanılmıştır. Metal ayak olarak milas modeli kullanılmıştır. Projede zemin için karo halı kullanılmıştır. Duvar boyaları saten boya yapılmıştır.

Projede açık ofis bölmelerinde aliminyum camlı duvar panelleri kullanılmıştır. Çağrı merkezi koltukları için E-554 kodlu ürünümüz tercih edilmiştir.

Mimari Proje: Elsa Mimarlık tarafından yapılmıştır.
Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları

Profesyonel çağrı merkezi mobilyaları tasarım ve uygulama için müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve projelendirme yapılmaktadır.


Tav İnşaat Havaş Çağrı Merkezi Mobilyası için firmamızı tercih etti.

havas-call-center-mobilyasitav-cagri-merkezi-mobilyalari

Tepe Akfen Tav İnşaat Havaş Call Center mobilyaları projesi için çözüm ortağı ELSA’ yı tercih etti. Ürünler sözleşme teslim tarihinden önce başarıyla montajı yapılmıştır.

Projede ProCall camlı, ses yalıtımlı, kablo kanallı sistem kullanılmıştır. Çağrı merkezi eşya dolapları ve ergonomik fileli koltuklar projede kullanılmıştır.

Mimari Proje: Elsa Mimarlık tarafından yapılmıştır.
Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları

Profesyonelliğe doğru adım atmak sizinde yararınıza olacaktır. Call center firmanız internet kafe gibi görünmesin. Gerçek bir Kurumsal şirket gibi görünsün.


Köfteci Yusuf/BURSA Çağrı Merkezi Mobilyaları projesi başarıyla teslim edildi.

çağrı merkezi mobilyası uygulamacall center mobilyaları uygulaması - bursa

callcenter-mobilyasi-tr

Bursa – Köfteci Yusuf çağrı merkezi mobilyaları ürünleri başarıyla teslim edilmiştir. Projede ses yalıtımlı, gizli kablo kanallı, camlı sistem E-2500 çağrı merkezi masası modeli kullanılmıştır.

Aliminyum cam bölmeler ve aliminyum içi ahşap bölmeler kullanılmıştır. Duvarlar ses yalıtımlı dekoratif sistemlerle desteklenmiştir.

Mimari Proje: Meteor Mimarlık tarafından yapılmıştır.
Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları

Profesyonelliğe doğru adım atmak sizinde yararınıza olacaktır. Call center firmanız internet kafe gibi görünmesin. Gerçek bir Kurumsal şirket gibi görünsün.


TTec İletişim/İSTANBUL | Teknik servis mobilyası projesi başarıyla teslim edildi.

 teknik-servis-masalaritesan-teknik-servis-ofis-mobilyasi

TTech iletişim firmasının teknik servis masaları projesi başarıyla teslim edilmiştir. Projede 1.kalite melamin mat yüzey özel ofis masaları, kumlu boyalı profil ayak sistemi, raylı dosya dolapları, aliminyum kablo kanalları, alçıpan tavan, ahşap laminat kapılar, elektrostatik enerjiyi zemine ileten çalışma koltukları kullanılmıştır.

Mimari Proje: Elsa Ofis Mobilyaları tarafından yapılmıştır.

Üretim ve Uygulama: Elsa Ofis Mobilyaları


Assistlife/İSTANBUL Çağrı Merkezi Mobilyaları projesi başarıyla teslim edildi.

cagri-merkezi-masa-ucuz-fiyatassist-cagri-merkezi-mobilyalari-a

Assistlife Call Center Mobilyaları ürünleri başarıyla teslim edilmiştir. Projede E-2504 Çağrı merkezi masası modeli kullanılmıştır.  Ses yalıtımlı kumaş sistemi ve alt tablada bullunan kablo kanalı kullanılmıştır.

Açık ofislerde cam bölmeler ve cam kapılar kullanılmıştır. İşletme bürolarına ise makam masaları, çeşitli modellerde çalışma masaları, giriş bankosu özel olarak yapılmıştır. Giriş kapısı kart okuyuculu sistem aliminyum kapı takılmıştır.  Çok şık ve kurumsal mimari dizayn oluşmuştur.

Proje ve mimari tasarım: Elsa Ofis Mobilyaları proje müdürü: ilyas KOÇ

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları


Çedaş Elektrik Dağıtım/SİVAS Call center mobilyaları başarıyla teslim edildi.

call-center-mobilyalari-fiyatlaricall-center-mobilya-ureticisi-elsa

Yüksek üretim kapasitesinde olan firmamız Çedaş elektrik kurumunun çağrı merkezi mobilya projesini başarıyla teslim etmiş olup güçlü referanslarına katmıştır.

Projede Elsa 2500 modeli camlı ve kablo kanallı sistem çağrı merkezi masası, Elsa 571 fileli ofis koltukları ve çeşitli ofis masaları ve dolaplar kullanılmıştır. Proje 10 gün içinde teslim edilmiştir.

Proje ve mimari tasarım: Elsa Ofis Mobilyaları proje müdürü: ilyas KOÇ

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları


Global Data – Call Center Mobilyaları ve Fileli Ofis Koltukları tercihini ELSA’dan yaptı.

cagri-merkezi-mobilyalari-globaldata-projesi globaldata-cagri-merkezi-projesi

Dünya firması olan GLOBALDATA çağrı merkezi mobilyaları projesi üretimi yapılıp montaj dahil teslimatı yapılmıştır. Projede E-2510 çağrı merkezi masası kullanılmıştır. Projede ses yalıtımlı seperasyonlar ve 3cm kalınlığında masa tablaları kullanılmıştır. Çalışma koltukları olarak Olympos fileli koltuk ürünümüz kullanılmıştır.

Çağrı merkezi masalarında modüler bağlantılı, çizilmeye karşı dayanıklı kumlu fırın boyalı metal ayaklar kullanılmıştır. Zeminde karo halı ve yükseltme zemin aksamları kullanılmıştır.

Proje ve mimari tasarım: Elsa Ofis Mobilyaları (Soner bey’in katkılarıyla)

Üretim ve Montaj: Elsa Ofis Mobilyaları

Uygulama yaptığımız ofis mobilyası  ve diğer mobilya projelerini zaman zaman yayınlayacağız. Bu sayfadan veya sosyal sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.