FABRİKAMIZ

Çevre dostu hammadde ile üretim.

Elsa Office Furniture / Elsa Ofis Mobilyaları Endüstri İmalat San., 1996 Yılında kurulmuş olup Ofis Mobilyaları üretimi ve mobilya dekorasyonu sektöründe sayısız referansları bulunan firmadır. Elsa personeli, ofis mobilyası sektöründe tecrübe birikimi olan uzman kadrodan oluşmaktadır.

Büro mobilyası imalatları her aşamada kendi tesislerimizde ve denetimi uzman kadromuz tarafında yapılmaktadır.

elsa-ofis-mobilyalari-buro-mobilyalari-ofis-koltuklari-fabrikasielsa-cagri-merkezi-mobilyalari-masalari-uretim-tesisleri

Büro mobilyaları üretimi

Ofis mobilya imalatçıları arasında sektörünün lider firması olan ELSA, modern tasarım çizgiler, profesyonel çalışma şekli ile en iyi ofis mobilya markası olup, zamanında ürün teslimi ve daha iyi hizmet için günümüz teknolojisine uyum sağlamaktadır.

Ofis mobilyaları üreticileri kapsamındaki firmamız, en kaliteli ürünlerini tüm Türkiyeye dağıtmaktadır. Bilhassa büro, otel, çağrı merkezi mobilyaları özel imalat ihale ve projelerinin imalini üstlenmektedir.

Elsa Büro Mobilyaları Fabrikası Video


Sektörümüzde market spot ürün satmaya çalışan, müşterileri para kazanma kaynağı olarak gören, sanaatkar olmayıp sadece işin ticari yönüne bakan, kargo bedava deyipde daha aylarca bekleten ve çeşitli oyunlarla kargo bedelini ödeten, 10 lira kazanmak için çin malı döküntü ve kanserojen malları satan, devamlı isim değiştiren firmalardan değiliz.

Bu yüzden web sitemize fiyat yazmıyoruz. Çünkü ofis mobilyası market ürün olarak satılması mümkün değildir ve yalnıştır. Sizde takdir edersinizki mobilya işi yerinize göre ölçü ve projelendirme esasına göre ve yıllarca kullanacağınız işinizin motivasyonunu bozmayacak kalitede ve maximum kullanım düzeyinde olmalıdır. İşine önem veren kalite ve hizmetten yana olan değerli müşterilerimiz bunun farkındadırlar aslında. Bu yüzden, spot ürün satan bu tür firmalar, zaman içinde silinip gidiyorlar.

Ofis Mobilya sektöründe işine önem verenler için her dönemde devrede biz varız. Yerinize göre üretim, kaliteli şık modeller ve fiyat uygunluğu.

Ofis mobilyaları fabrikasından kaliteli yönetici çalışma ofis masaları, uygun fiyatlı koltuklar, ergonomik fileli ofis koltukları, çağrı merkezi mobilyaları ve call center ürünleri, modern büro mobilyası üretimi. Firmamız 1996 yılından itibaren en kaliteli ofis mobilyası ürünlerini en uygun fiyata satışa sunmaktadır.

Akustik panelli ses izalosyonu sağlayan panellerle donatılmış çağrı merkezi masalarımızı görmeden karar vermeyiniz. Firmanıza vizyon kazandıracak ofis mobilyası ürünlerimiz özenle imal edilip anahtar teslimi yerinize kadar teslim edilmektedir. Ergonomik fileli koltuk ürünlerimiz vücut yapısına uyum sağlamakta olup bel ağrılarınıza son verecektir. Büronuzda şık bir ortam yaratacak fileli ofis koltuğu ürünlerimiz içerisinde fileli yönetici koltuğu, fileli çalışma koltuğu, fileli toplantı koltuğu, fileli çağrı merkezi gruplarından özel tasarım koltuk ve kanepe ürünleri bulunmaktadır.

Biz işimizi seviyoruz ve iyi yapıyoruz. Her zaman bir telefon kadar uzaktayız. Aradığınız herşey Elsa Ofis Mobilyaları‘nda mevcut. Hayırlı kazançlar diliyoruz.

İstanbul Bölge Bayilikleri:

  • Konfull Ürünleri
  • Kenzel Ürünleri
  • Casella Ürünleri

Novasit Fileli Koltuklar Türkiye Distribütörlüğü


Youtube | Ofis Koltuk-Twitter | İnstagram | Tumblr | Linkedin | Medium | Feed