Tr- İstanbul – Ofis Mobilya Ürünleri Satışı

Ofis mobilyası işyerimizin vazgeçilmez malzemeleridir. Ofis masaları, ofis sandalyeleri seçimlerimizde internet üzerinde bize yol gösteren arama motorlarına göre tercih yapılır. Sipariş vermeden önce ofis dekorasyonunda bazı öncelikleri değerlendirmeemiz gereklidir.

ofis-mobilya-tr

Ofis mekanları metropol şehrinde sınırlı m2’lere sahiptirler. İşyeri kiraları oldukça yüksek, bu yüzden daha küçük ofislerde daha çok personel çalıştırılması gereklidir. Aksi takdirde firmanız para kazanamayacaktır. Daha küçük ofis ortamlarını maximum dekorasyonla oluşturmamaız gerekiyor. Bunlar sizin içinde geçerliyse e-ticaret ürünleri veya market ürünleri işinizi görmez.

ofis-mobilyalari-tr fileli-koltuk-tr

Ofis dekorasyonunda ne yapmalı?

1 – Standart ofis mobilyası beğenseniz bile ek olarak özel ölçü imalat yapılabilmelidir.

2- Kolon araları veya kapı arkaları için özel ölçü ofis dolapları yapabilecek üretici firma seçilmesi yararınıza olacaktır.

3- Ofis masaları renklerini ve masa ayaklarını istediğiniz şekilde yapabilecek kapasitede olmalıdır. Aksi takdirde duvarları yeniden boyatmanız ve zemin dekorasyonunu değiştirmeniz gerekebilir.

4- Ofis koltukları renk ve kullanım özellikleri amacınıza uygun olmalıdır. İş sektörünüz, personel hiyarşisi, zemin hareketine göre ofis sandalyesi seçimi yapılmalıdır.

5- Makam masaları ve yönetici takımları iş sektörüne göre modern veya klasik tarzlarda ürün seçiminiz kolaylaştıracak mimari destek verilmelidir.

6- Lobi ve ofis girişi için banko ve bekleme koltukları amacına uygun olmalıdır.

7- Ofisinizin ışık ortamına göre mobilya ve koltuk rengi seçilmelidir.

makam-masalari-trofis-kanepeleri-tr

Sizi yönlendirecek ve alternatif ofis mobilya seçenekleri ile çalışma yapacak şirket ihtiyacınız olursa lütfen elsaofismobilya.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ofis-koltuklari-tr

Comments are closed.