Her sektörde  olduğu gibi mobilya sektöründe de kaliteil ürünler sunan kaliteli imajlara sahip olan markalar bulunmaktadır. Ofis mobilyaları üretiminde sektöre yön veren firmaların yanı sıra maliyetten kısarak yarı fiyatına ürün mal edip pazarlayan firmalarda bulunmaktadır. İki firmanın ürünlerini kıyasladığımızda kaliteli ofis mobilyası tercih eden firma sahipleri aslında 1-0 öne geçmişlerdir. Kısa vadede kar ettiğini sanıp ucuz ürünlere yönelen firma yetkililerinin doğrudan zarar içerisine girdikleri sonradan anlaşılacaktır. Her ne kadar dikkate alınmasa da ofis mobilyalarının rahatlığı her anlamda işyeri çalışmalarını etkileyecektir.

idea-sef-mudur-calisma-masasi-ofis-mobilyasi

Yüzdeyüz yerli sermayeli ofis mobilyası firmasıyız

Oturduğu koltuk ya da türevi ürünlerde rahat edemeyen çalışan ve yetkililerin bu anlamda istenen performansı gösteremeyeceği düşünüldüğünde mobilya seçimlerinin ne denli büyük öneme sahip olduğu gözler önüne serilebilir. Son yılların modern üretim teknikleri ile ofis içerisindeki hiyerarşi de göz önünde bulundurularak ofis çalışanlarının ve yetkililerinin mobilyaları çeşitli niteliklerde üretilmeye başlamıştır. Hiç şüphe yok ki mobilya sektöründe yaşanan bu gelişim ve değişimleri doğrudan teknolojinin gelişimi nedeniyle zorunlu hale gelmiştir. Kalite faktörünü ikinci plana atmadan ürün temini yapmayı alışkanlık haline getirmiş ofis yetkililerinin kendi yaşam kalitelerinin yanı sıra personellerinin de yaşam kalitesini üst bir noktaya çektiğini görülmüştür.

orka-makam-masasi-ahsap

Özel proje ofis mobilyası üretiminde son nokta

Büro mobilyalarını temin etme aşamasında en büyük görev ofis yetkililerine düşmektedir. Her büro ortamında bulunması gereken rahat, ergonomik ürün çeşitleri firmamızda üretimi yapılmaktadır. %100 yerli sermaye ile ofis mobilyası sektöründe Ülkemize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Ürün çeşitlerimiz: ofis masaları, ofis koltukları, fileli koltukları, çağrı merkezi mobilyaları ve her türlü özel proje mobilya üretimi.

Retina çağrı merkezi masası, seperasyon, bölme, açık ofis panel

Comments are closed.