Ofis mobilya tasarımları ve üretimini yapan Elsa Office Furniture, ahşap ofis mobilyası kolleksiyonlarından bulunan geleceğin ürün modellerini satışa sunmuştur.

Şimdiden geleceğe hazırlanın…

Ahşap ve melamin kaplama malzemelerle biraraya getirdiğimiz ofis masaları modellerinde göz alıcı tasarımları ürünlerimizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Patron, yönetici masalarımız ve personel masalarımız arasında beğeneceğiniz bir seçenek mutlaka vardır. Fabrika satış fiyatlarıyla kaliteli ofis malzemelerini sipariş verebilirsiniz. Üstelik adrese hızlı teslim edilmektedir.

modern-ofis-mobilyalari-elsa

Göz alıcı fileli ofis koltukları modelleri…

Ergonomik yapılarıyla insan sağlığı açısından faydalı ve konfor içerisinde çalışabileceğiniz fileli ofis sandalyeleri modellerimiz içerinde her bütçeye uygun ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

yeni-fileli-koltuk-modellerifileli-ofis-koltuklari-newfileli-ofis-sandalyeleri-yeni-modeller

Portatif ofis dosya dolapları…

Raflı kapaklı veya kapaksız büronuzda her amaca uygun evrak dolapları üretimi yapılmaktadır. Dosya dolabı kapakları soft pvc ile imal edilmiş olup dünya standartlarında imalat yapılmaktadır.

ofis-buro-dolaplari

Çağrı merkezi mobilyaları personel masalarında geleceğin teknolojisi…

Eloksallı aliminyum panel bölme üretimi yapan Elsa, çağrı merkezi masaları için ses yalıtım sistemi kullanmaktadır. Kablo kalabalığına son veren çağrı merkezi sistemlerimiz modüler olup sonradan ekleme yapılabilmektedir. Rengarenk çağrı merkezi masası ürünlerimizden tercih yapabilirsiniz. Üstelik İstanbul veya Türkiye içinde ücretsiz projelendirme, danışmanlık ve iç mimari desteğide veriyoruz.

call-center-work-mobilyalaricagri-merkezi-mobilyasi-modelleri

Mobilya üretimi bizim işimiz. Ofisiniz için herşey Elsa’da

Comments are closed.