Ofislerimizde kullandığımız ofis koltukları iş motivasyonu ve prestij için çok çok önem arzetmektedir. Bu yüzden kullanacağımız ofis koltukları kaliteli olmalı.. Peki fiyat? ”Ucuz olsun” dediğinizi duyar gibiyim. İyi ama ingilizlerin ünlü atasözü ne için kullanılmıştır…


Ucuz ofis koltukları

İşyerinde personel için genelde ucuz ofis koltukları tercih edilmektedir. Patron koltukları en yüksek kalitede seçilir ama personel ve çalışanlar için bütçe kısıtlamasına gidilir. Halbuki işyeri personeli size para kazandıran önemli şahıslardır aslında. Bozuk bir koltukda çalışan personel ne derece verimli olabilirki.!!!

Başımdan geçen bir anı:

Bir müşterim 50 adet ofis koltuğu için benden fiyat istedi, fiyatı verdim, imalat maliyetine yakın bir fiyat verdim. Telefonu kapattı ve seni arayacağım dedi. Aradan 2-3 gün geçti ses yok. Ben aradım…

-Mustafa bey koltukları ne yaptınız?

-Ya kardeş gross marketlerden birinden daha uygun fiyata buldum ve koltukları aldım. dedi müşterimiz.

Neyse aradan bir hafta gibi bir süre geçti Mustafa bey beni tekrar aradı, merhabalardan sonra.. Konuya geldi…

.. Koltukların ayakları kırlmış, tekerlekleri ve mekanizma bozulmuş, kumaşlar kenarlardan patlamış.. Ucuz koltuğun sonu..

Mustafa bey bizden yeni ofis koltukları satın aldı.. Sonuçta maliyet ekstra yükselmiş oldu. Milli servetimiz çin malı çöplere gitti. Yazık..!

Türk Malı kalitelidir. Yerli esnafımızdan ürün alın Ülkemiz kazansın, siz kazanın, birlikte gelişelim…

ucuz-ofis-koltuklari

bellina-fileli-calisma-koltukbellina-fileli-ofis-koltuk

safira-fileli-koltuk-ofis-koltukvega-fileli-koltuk

kroma-fileli-ofis-koltukfileli-koltuk-ofiskoltuklari

next-toplanti-sandalyesikonak-ofis-calisma-koltugu

Comments are closed.