Ofis Mobilyaları sektörünün lider firması olan ELSA, sözüne sadık esnaf ruhu, profesyonel uygulama ile çalışmayı ilke edinmiş olup, ileriye yönelik daha kaliteli üretim ve daha iyi tedarikçi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Firmamız, hizmet verdiği günden itibaren çalışkan, dürüst ve azimli girişimcileriyle birlikte birçok yenilikler ve başarılarla kendini kanıtlayan ve kaliteli müşteri potansiyeline sahip olarak, bu sektörde yer alan bir çok firmaya da örnek olmaya devam etmektedir.  Amaç; “daha kaliteli hizmet”

Modern ofis mobilyası imalatı

Sektörümüzde market spot ürün satmaya çalışan, müşterileri para kazanma kaynağı olarak gören, sanaatkar olmayıp sadece işin ticari yönüne bakan, kargo bedava deyipde daha aylarca bekleten ve çeşitli oyunlarla kargo bedelini ödeten, 10 lira kazanmak için çin malı döküntü ve kanserojen malları satan, devamlı isim değiştiren firmalardan değiliz. Europa ülkeleri bu tür ürünlere onay vermiyor. Paranızı spot market ofis mobilyası ürünlerine vermeyin! Sizde bilirsinizki günümüzde para kazanmak kolay değil.

dairesel-ofis-mobilyalari

Bu yüzden web sitemize fiyat yazmıyoruz. Çünkü ofis mobilyası market ürün olarak satılması mümkün değildir ve yalnıştır. Sizde takdir edersinizki mobilya işi yerinize göre ölçü ve projelendirme esasına göre ve yıllarca kullanacağınız, işinizin motivasyonunu bozmayacak kalitede ve maximum kullanım düzeyinde olmalıdır. İşine önem veren kalite ve hizmetten yana olan değerli müşterilerimiz bunun farkındadırlar aslında. Bu yüzden, spot ofis malzemeleri ürünleri satan bu tür firmalar, zaman içinde silinip gidiyorlar ama bütçenizde çöpe gitmiş oluyor.

panel-cagri-merkezi-mobilyalari

Ofis mobilyası ile daha fazla bilgi için: wikipedia – ofis mobilyası nasıl üretilir?

Kaynak: by Elsa Ofis Mobilyaları – Kurumsal

Comments are closed.