1996 yılında mobilya üretimi için kurulan eLsa, Rusya, Türkmenistan, Azerbeycan, Libya gibi ülkelere projeli mobilya projelerinde ismini duyurmuştur.

Firma kurucuları, mobilya imalatından ucun yıllar hizmet vermiş tecrübe sahibi kadrodan oluşmuştur. Ofis mobilyası üretiminde yeni tasarımlar yaparak sektörün önünü açan tasarımlar yapmışlardır. 1998 yılında, ilk defa laminat postforming sistemleri kurarak dayanıklı ofis masası ürünü piyasaya sürülmüştür. Malum cilalı ahşap malzeme ile üretilen ofis mobilyası hem çabuk çiziliyordu hemde imalat süresini oldukça uzatıyordu. Mobilya renklerinin sınırlı olmasıda cabasıydı.

ofis-buro-mobilyalari-fiyatlari
Fiyat:

Ofis masası çeşitlerinin yanısıra ofis koltuklarında da yeni tasarımlar eLsa tarafından yapılmıştır. Daha önceleri ahşap karkaslı olarak imal edilen ofis koltukları kauçuk baskılarla hem daha kullanışlı, dayanıklı hemde daha kullanışlı modellere dönüştürülmüştür.

Kurulduğu tarihten itibaren kaliteden ödün vermeden daha çok müşteriye hizmet etmek amacı içerisinde olan eLsa ofis mobilyaları, ofis dolapları kapaklarında metal menteşe kullanmaktadır. Dosya dolabı kapakları kenarları deformasyona uğramasın diye 2mm soft PVC kullanan ilk firmalardan birisidir. Paket sistem ofis mobilaysında minifix bağlantıyıda ilk defa eLsa ürünlerinde kullanmıştır.

Çağrı merkezi sektörünün gelişiminden bu yana seperasyon sistemini ve call center mobilyaları üretimini teknoloji ile uyumlu olarak geliştirip imal etmektedir. Çağrı merkezi masalarında enerji ve data kablolarını bir araya toplayan kablo kanalı kullanılmaktadır. Çağrı merkezi mobilyaları ürünlerinde siz sadece prizleri görürsünüz, kablo kanalı seperasyon içerisinde gizlenmiştir. Ses izalasyonu sağalayan panel sistemide ilk defa eLsa tarafından üretilmiştir.

Tüm ofis mobilya ve büro mobilyaları alımlarınızda eLsa ekibi size hizmet etmeye hazırdır. Firmayı aramanız halinde ofisinize en uygun çizim ve planlar hazırlanarak bütçenize göre fiyat teklifi sunulmaktadır. Makam masası, çalışma masaları, toplantı masaları, otel mobilyaları, ofis için koltuk yada sandalye, çağrı merkezi masası, mdosya dolabı, konferans koltuğu, lobi misafir koltukları, fileli koltuk çeşitleri, vs. tüm ofis malzemeleri mobilyaları imalatı yapılmaktadır.


Fiyat:

Kaynak: https://github.com/ofismobilyalari/elsaofismobilya.com

Comments are closed.