Ofis Mobilyaları Dekorasyonu

Ofis veya Büro mobilya dekorasyonu yaptırmak istediğimiz zaman ilk önce aklımıza iç mimarlar gelmektedir. Fakat ofis mobilyası sektöründe daha önce tecrübe sahibi olmayan mimarlar bir aşamadan sonra tıkanma sürecine girmektedir. Ofis mobilya malzemeleri cilalı ahşap malzeme gibi işlenmemektedir. Bu yüzden mimarların istediği detaylar teknik olarak üretimi yapılamamaktadır.

Büro-ofis mobilya dekorasyonu yapacağınız zaman başvuracağınız yer mimari destek veren ofis mobilyaları firmalarından birisi olacaktır. Tabiki ticari amaçlı market spot firmaları bu hizmetleri veremezler. Bu firmalar internet üzerinden veya gross marketlerde ordan burdan, daha çok çinden topladıkları ürünleri satıp para kazanmaya bakarlar. Müşteri mağduriyeti çokda bu gibi firmaları ilgilendirmez. Üstelik sattıkları ürünler kanserojen olduğundan Avrupa Birliği ülkeleri bu firmaların ürün satışlarını yasaklamıştır. Bu firmaların ürünleri ucuz gibi görünsede montaj ve nakliye eklendiğinde fiyat, yerli ofis mobilyası ürünlerinin çok üstüne çıkmaktadır.

Büro mobilyası dekorasyon biçimleri

Büro-Ofis mobilyası dekorasyonunda çalışma masası, dosya dolapları ve seperasyon panellerle oluşturmak mümkündür. Yönetici masası veya makam takımı mobilyasında deri ofis kanepeleri, kanepe takımları kullanarak makam odasına ağırlık ve ciddiyet taşıyan görünüm oluşturlabilir. Makam odasına nişli dolaplar veya ahşap lambrilerle dekorasyon yapılabilir.

Ofis Büro Mobilya Dekorasyonu

Ofis çalışma masalarında seperasyon ve bölücü paneller kullanılarak hem daha şık bir ortam, hemde yer kazanmak amacı ile birçok modüler ürünlerimiz kullanılmaktadır. Personel çalışma masalarında ayaklar değişik renk kullanılarak modern büro mobilyası oluşumu yapılmaktadır. Ofis masalarında çekmeceli ve L etajerli modülerle dekorasyonu tamamalamak mümkündür. Seperasyon panellerde ahşap veya kumaş kullanılması seçenekleri bulunmaktadır.

Ofis ortamında modern teknoloji ile geliştirdiğimiz fileli koltuk ürünleri dekorasyonu tamamlayıcı ürünler olarak kullanılmaktadır. Fileli ofis koltukları veya fileli sandalyeler modern görünümlü oldukları için zengin ve avrupai bir ortam sağlamaktadırlar.

Çağrı merkezi mobilyalarında kullanılan panellerde cam, kumaş, ahşap kullanılarak sıcak çalışma ortamı sağanabilmektedir. Call center masalarında kullanılan ahşap mobilya veya çalışma koltukları aynı zamanda dayanıklı ve konforlu olması gereklidir. Tabiki ses yalıtımı olmazsa olmazlardandır. Bu konuda Elsa Ofis Mobilyaları ciddi ürün geliştirmleri yapmıştır.

Çağrı merkezi mobilyaları dekorasyon

Sonuç olarak ofis mobilyası dekorasyonunda kullanılacak tüm ekipmanları (Ofis mobilyaları) firmamaız 1996 yılından beri üretmektedir. İç mimari desteğiyle en kaliteli büro mobilyası ve ofis koltuklarını düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Comments are closed.