Çağrı merkezi mobilyaları modern tasarım ürünlerimizle firmanızı kurumsal vizyon içerisine koyabilirsiniz. Modern görünümlü çağrı merkezi mobilyası personelinize iş konusunda azim katacak, müşterileriniz için ise yeni projeler almanızı kolaylaştıracaktır.  Müşterileriniz size güven duyacaktır.

Çağrı Merkezi Mobilyaları Pratik Çözümler

Çağrı merkezi masaları isteğe bağlı olarak, özel olarak tasarlanabilen mobilyalar olduğu gibi, istenildiği taktirde standart ölçülerle de temin edilmesi mümkündür. Çağrı merkezi masalarını diğer çalışma mobilyalarından farklı kılan özellikler, sesi absorb eden malzemelerden imal ediliyor olmasının yanı sıra, aynı zamanda kablo gizleme kanalları ile çalışma ortamının daha düzenli bir görünüme kavuşturmaya elverişli olarak üretilmelidir. Bu mekanlardan küçük alanların kullanımı ile daha işlevsel ve fonksiyonel alanlar elde edilmesi için oldukça pratik ve ucuz bir yöntemdir. Günümüzde birçok büyük kuruluş bu anlamda çağrı merkezlerini, bahsettiğimiz özelliklere sahip olan çağrı merkezi mobilyaları ile şekillendirdiği bilinmektedir. Bunun yanı sıra çağrı merkezi mobilyalarında kullanılan malzemelerin sağlığı tehdit eden bir özelliği bulunmamaktadır.

cagri-merkezi-masa-mobilya-retina

Daha Şık Mekanlar

Call center mobilyaları mekanlara daha şık bir hava katarken aynı zamanda çalışanların performansı üzerinde de etkilidir. Akustik problemlerin olduğu bir çalışma mekanının, çalışanın performansı üzerinde olumsuz etkilere sahip olacağı gibi, bu sorunun giderilmesi durumunda iş verimi artacak aynı zamanda çalışma alanları daha fonksiyonel ve kullanılabilir bir hale gelecektir. Kablo kirliliğinden uzak, daha kullanılabilir alanlar için call center mobilyaları mekanlar için oldukça pratik çözümler sunmaktadır.

Çağrı merkezi masaları ile mekanlarınızın duruşuna modern bir hava katabilir ve çalışanlarınızın kullanacakları alanlara daha işlevsel özellikler katarak iş verimlerini artırabilirsiniz. Bunun için kaliteli çağrı merkezi mobilyaları üreten firmamızla görüşebilir ve öğrenmek istediğiniz tüm sorunlarınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Çağrı merkezi mobilya fabrikası

Comments are closed.