Ofis ortamlarında kullanılan fileli ofis koltukları bilinçli işletme sahiplerinin birinci tercihi olmaktadır. Sunmuş olduğu konfor ve göz zevkine hitap eden tasarımları ile en çok satışı yapılan ürünler arasında bulunuyor. Günün büyük bir bölümünü ofislerde geçiren personel ve işletme sahibi için ofis koltuğu rahatlığı çok önemli olmaktadır.

Modern fileli koltuk modelleri

Fileli koltuk modern ürünler arasında bulunmaktadır. Müşterinize iyi bir imaj sunabilmenin yanısıra çok fonksiyonlu ayar mekanizmaları ile kullanıcıya avantajlar sağlamaktadır. Sizler iş ortamında yoğun bir çalışma ortamında iken fizyolojik sağlığınızı destekleyerek bu anlamda sizi mutlu edebilecek kapasitede bir koltuk çeşididir. Bu bakımdan fileli koltuklar bütün ofis mekanlarında kullanılması gerektiğini düşünüyoruz. Ofis alanlarında kullanışlı sistemi ve modern görüntüsü ile fileli koltuk modelleri sizleri bekliyor. İş hayatında yoğun bir koşuşturmaca içerisinde bir de sağlık sorunleri ile uğraşmak istemiyorsanız bu konuda ucuz spot ürünlerden kaçınıp kaliteli fileli ofis koltukları tercih etmelisiniz.

Elsa Ofis Mobilyaları fabrikasında krom, aliminyum, plastik ayaklı koltuklar imal edilip bütçenize göre koltuk modelleri dizayn edilmektedir. Kalite-fiyat performansı olarak %100 kapasiteye ulaşmak için yeni koltuk tasarımları yapılmaktadır. Müşterilerden gelen istekler doğrultusunda daha iyiye ulaşmak için tasarım ekibi fileli koltuk modelleri ürün geliştirmeleri yapmaktadır.

Fileli ofis sandalyeleri aynı zamanda terletme yapmayan ürünlerdir. Bel kısmında yaşanan terleme sorunu ortadan kalkmaktadır. Piyasada bulunan ucuz ofis sandalyesi döşemesinde kullanılan basit süngerler aynı zamanda bakteri oluşumuna elverişlidir. Fileli koltuk & sandalye modelleri ile bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır. Plus özellikli fileli koltuk modellerimizde bel desteği için ekstra aksamlar imal edilmektedir.

relax-relaks-fileli-koltuk relax-3d-fileli-koltuk relax-fileli-ofis-koltuk relax-fileli-koltuk-deri-dosemeli vesta-fileli-calisma-koltukrelax-fileli-calisma-koltuk galaxy-fileli-sandalye-misafir-koltuk-modeli inci-fileli-ucuz-koltukgalaxy-fileli-makam-koltuklari  makam-sandalyesi-fileli-koltukhero-fileli-vip-koltuk  soprano-fileli-koltuk

Çağrı merkezinde fileli koltuk kullanımı

Çağrı merkezlerinin günümüz dünyasında ne denli öneme sahip olduğunu bilmekteyiz. Pek çok ürün ile alakalı  hızlıca ulaşarak destek alabileceğimiz, sorunlarımızı çözebileceğimiz bu tarz birimler günümüzün vazgeçilmezi olmuş durumda. Müşteri memnuniyeti için kurumlar tarafından oluşturularak her an ulaşılabilecek düzeyde hizmet veren bu tarz call center birimleri büyük bir önem arz ediyor. Bu tür ortamlarda çalışan bireylerin yaptıkları işe motive olması, konsantrasyonlarının dağılmaması büyük önem arz ediyor. Çağrı merkezi mobilyaları da bu tarz durumlarda doğrudan rol oynuyor. Bu bakımdan call center çalışanları için konforlu ve dayanıklı ofis sandalyesi tercih edilmelidir. Gıcırdayan ve sorunlu çalışma sandalyesi işe odaklanmasını zorlaştırmaktadır.

Fileli koltuk fabrikası

Comments are closed.