Ergonomik ofis koltukları modelleri ve fiyatları

Captiva fileli koltuk, modern tasarım çalışma koltuğu, iyi tasarlanmış ve öncü ergonomik yapısıyla geleceğin tasarımı olarak yerini alacak bir üründür. Tasarımı yapılırken modern teknolojiye uygunluğu ve insan ihtiyacına göre ofis sandalyesi için bilinen her şeyi içeriyor. Her parçası yeniden düşünüldü. Performans, ergonomi, kalite ve görünüm için kendi sınıfında yeni bir referans noktası belirleyen fileli ofis koltuk, geleceğin ürünü olarak bütün dünyada yerini alacak kalitededir.

Ofis koltukları ürün modelleri kumaşından derisine kadar özenle imal edilip piyasaya sürülmektedir. Koltuk amörtisörleri ve tekerlekleri yüzlerce testten geçmektedir. Ofis sandalyesi üretiminde son nokta.!

captiva-fileli-ofis-koltuk captiva-mesh-chairs

Ofis koltukları fabrikamızda döşemesi ve montajı yapılıp tüm Türkiyeye dağıtımı yapılmaktadır. Ofis sandalye modelleri kataloğunda ergonomisi ile ön planda olan fileli koltuk ürünümüz günümüz teknoloji ile üretilmektedir.

fileli-koltuk-sandalye-kolcakli-personel-koltuklari

Ofis Koltuk üretiminde kullanılan plastik aksamlar enjeksiyon makinasında kalıpları tasarım bölümü tarafından hazırlandıktan sonra işleme alınmaktadır. Koltuk kolçakları ve diğer ekipmanlar ayrı ayrı imal edilip montajı yapılmaktadır.

ergonomik-ofis-mobilyalari

Ofis sandalyesi imal edilirken en önemli unsurlardan biriside polüretan sünger kullanılmasıdır. Ofis koltuğundaki polüretan sünger oturulduktan sonra vucüt ergonomisine göre şekil almaktadır. Daha sonra koltuk süngeri eski konumuna geri dönmektedir.

ergonomik-ofis-koltuklari

Kaliteli ofis koltukları ucuz fiyatlarla tüm mağazalarımızda satışa sunulmaktadır. Garantili, dayanıklı, ergonomik çevre dostu malzemesiyle ofis koltukları “eLsa” dan satın alınır.

neon-fileli-ofis-koltuk

Fileli koltuklarda kullanılan file kumaş ters örgü ile imal edildiği için çok dayanıklıdır. Aynı zamanda esnek yapıda olduğu için fileli koltuklar sağlık açısındanda tavsiye edilmektedir. Fileli koltuklar bel omurgasını tamamen kavramaktadır. Bel ağrıları sorunu olan ofis çalışanları ergonomik ofis koltukları tercih etmelidir.

Comments are closed.