Elsa Ofis mobilyaları, Çağrı merkezi mobilya ve masaları üretim ve montaj hizmetleri veren bir şirkettir. Nice projelere imza atan firmamız ve komple çağrı merkezi mobilyası kurulumu yapmaktadır. Modern üretim tesislerimizde hızlı ve kaliteli bir şekilde üretim yapılmaktadır.

Çağrı merkezi mobilyaları fiyatları

Çağrı merkezi sektöründeki gelişmeler ve uzun çalışma saatleri, kullanılacak mobilya ve koltuklarda kaliteyi ön planda tutmamız gerektiğinin bilincinde olarak hizmet etmeyi hedeflemekteyiz. Günümüzde ticari başarı sağlamak için çağrı merkezi çalışanları sadece işine odaklanmalıdır. Çalışma masasının sallanması veya koltuğunun kırık olması personelin dahada stress içerisine girmesine sebep olmaktadır. Elsa olarak zamanın çok değerli olduğunun farkında olarak kalite ve fiyat ortalamasıyla en iyi ürünlerimizi sunuyoruz.

cagri-merkezi-mobilya-fiyat
Çağrı merkezi mobilya fiyatları  ürün seçenekleri ve seperasyon sistemi seçeneklerine göre değişmektedir. Suntalam bir çağrı merkezi mobilya fiyatları ile ses yalıtımlı çağrı merkezi mobilyası fiyatları arasında farklar vardır. Öncelikle bizi arayıp ücretsiz danışmanlık ve proje desteği isteyebilirsiniz. Çağrı merkezi mobilyaları arasından model ve renk seçeneklerinin yanısıra ses yalıtım emme özelliği bulunan sistemlerimiz bulunmaktadır. Bütçenize en uygun şekilde imalat maliyet analizi yapılarak fiyat teklifi hazırlanır. Çağrı merkezi mobilya fiyatları kaliteden ödün vermeden en uygun şekilde çıkarılmaktadır.

  • Ahşap renk seçenekleri için extra fiyat eklemiyoruz.
  • Ses emici kumaş modeline göre çağrı merkezi masaları için extra fiyat eklemiyoruz.
  • Isı yalıtım taşyünü kayayünü gibi ürünleri call center mobilya fiyatları değiştirmektedir.
  • Kablo sistemi fiş ve ups kablo sistemleri artı olup çağrı merkezi mobilya fiyatına artı olarak eklenir.
  • Çağrı merkezi mobilyası standardı 4cm kalınlığında olması gerekmektedir. Ses yalıtımı için gereklidir. Daha ince profilli sistemlere itibar etmeyiniz.
call-center-mobilya-fiyat
Elsa Call Center Furniture  yılların verdiği tecrübe ve birikim ile çağrı merkezi mobilyaları almak isteyenler için profesyonel hizmet vermekte ve kısa zamanda anahtar teslim olarak çağrı merkezi mobilyası kurulumu yapmaktadır.  Kaliteli bir firma ile çalışmanız sizin rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Firmamızın üretmiş olduğu çağrı merkezi mobilyası piyasada satılan call center mobilyalarına göre daha özel gelişmiş bir üründür. Sistemlerimiz için daha fazla bilgi almak isterseniz Proje Ofisimize bekleriz.
cagri-merkezi-masalari

Comments are closed.