Call center çalışanlarının işlerine motive olması için inovasyon yapmak zorunludur. Bu inovasyonlar içerisinde çağrı merkezi masaları‘nı ses yalıtımlı profesyonel masalarla değiştirmekle işe başlayabilirsiniz.

İşte tam bu noktada ELSA OFİS MOBİLYALARI……………….

Çağrı merkezi çalışanları bütün gün ses gürültüsü içerinde çalışınca ne kadar verimli olabiliyor?e2500-cagri-merkezi-masasi

İşte tam bu noktada ELSA OFİS MOBİLYALARI devreye giriyor. Call center çalışanlarının işlerine motive olması için inovasyon yapmak zorunludur. Bu inovasyonlar içerisinde çağrı merkezi masaları‘nı ses yalıtımlı profesyonel masalarla değiştirmekle işe başlayabilirsiniz.Çağrı merkezi masaları üreticisi olan ELSA personelin işine odaklanması için kaulaklarımıza gelen ç,ş,i gibi harflerde ortaya çıkan yüksek ses debisini azaltmak için ses yalıtımlı kumaşın yanısıra panel içine mdf malzeme yerleştirerek iki mdf arasında hava boşluğu yaratıp sesi elimine eden bir sistem geliştirmiştir.

e2500-call-center-masasi

Kurumsal yapı içerisine girmek hemde internet kafe gibi görünmemek için çağrı merkezi mobilyaları için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Comments are closed.