Çağrı merkezi mobilyalarında kullanılan seperasyonların üretimini yapan ELSA OFFICE FURNITURE, yeni ürün geliştirmelerini mimari kadrosuyla detaylındırıp üretim bandına sürmektedir. Sepere paneller çok amaçlı mobilya sistemlerinde kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanlar: çağrı merkezi mobilyaları, ofis mobilyaları, açık ofis alanları, masa arası bölme, büro kabinleri…

Ürettiğimiz seperasyon paneller çağrı merkezi mobilyaları oluşumunda kullanılmaktadır. Ancak, sadece çağrı merkezinde değil açık ofis bölmelerinde veya masa önü panel ayırıcı olarakda kullanılmaktadır.

Çağrı Merkezi Sepere Mobilya

Seperasyon paneller aliminyum eloksallı olduğu için oksitlenmez, boya kullanılmadığı için dökülme olmaz, Aynı zamanda hafif ve çok kullanışlı malzemelerdir. Sepere panellerin içinde kablo geçmesi içnde uygun kanallar oluşturulmaktadır. Aynı zamanda ses çınlamasını önlemek amacıylada kullanılmaktdır. Çağrı merkezi masalarında ve ofis mobilyalarında kullanılan paneller kumaş yüzeyli olduğu için not kağıtları iğnelemek içinde kullanılmaktadır. Ahşap yüzeyli panellerde ise post-it kağıtları yapıştırılmaktadır.

Seperasyon bölme, grup masalarda ayırıcı, çağrı merkezi masaları kabinleri gibi alanlarda kullanacağınız sistemlerimiz hakkında daha geniş bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Comments are closed.