Seperatör sistemli çağrı merkezi panel mobilyaları

Çağrı merkezi mobilyaları bir mekanı ve iş verimini nasıl değiştirebilir, bunlar üzerindeki etkisi nedir bu yazımızda tüm bu detaylara yer vermeye çalışacağız. Call center firmanızı kurmadan önce mobilya veya diğer unsurlar hakkında tecrübelerimizi size sunuyoruz. Çağrı merkezi masaları ve ekipmanları için kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla mobilya imalatı yapan firmamızdan bu konularda danışmanlık isteyebilirsiniz.

Mekansal Problemler

Çağrı merkezi mobilyalarının mekanlar ve çalışanlar üzerindeki etkilerine geçmeden önce, bu gibi mekanlarda olası problemleri tanımamız, sağlanılan çözümlerin daha iyi anlaşılması adına faydalı olacaktır. Çağrı merkezleri herkesin bildiği üzere sayı olarak birçok kişiye yer veren, akustik problemlerin olduğu ve alan bakımından çoğu zaman sorun oluşturmaya meyilli bir iş dalıdır. Bu açıdan bakıldığında küçük ve önemsenmeyen bu noktaların çalışanların iş verimi üzerinde büyük ölçülere varan performans kayıplarına yol açtığı bilinmektedir. İşte bu sorunları ortadan kaldırıp, minimum alanlarda maksimum verimi sizlere sunan call center mobilyaları bu sorunların önüne hangi özellikleri ile geçiyor onlara bakalım.

Çağrı Merkezi Mobilyaları ve Özellikleri

  • Çağrı merkezi masaları ergonomik bir yapıdadır, az yer kaplayarak alanlardan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Görüntü kirliliğine üzerinde bulunan kanallar sayesinde çözüm sunar ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırır.
  • Demonte edilebilir olması sayesinde çağrı merkezi masaları taşınabilir ve istenilen başka alanlarda farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilir.
  • Çalışılan mekana modern bir kimlik kazandırır.
  • Bölme duvar ve açık olmak şeklinde isteğe bağlı olarak dizayn edilebilir. Bölme duvarlar çağrı merkezlerindeki akustik sorunlar için oldukça etkili çözümler sunmaktadır.
  • Ayrıca çağrı merkezi masalarının montaj gibi bir sorunu yoktur bu yüzden zaman ve gürültü kirliliği gibi durumlar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çağrı Merkezi Mobilyaları

Call center mobilyaları çalışma ortamlarındaki verimi en üste çekmeyi hedefleyen, dar alanlardan üst düzey verim alınmasını ve performansı etkileyici her türlü unsurun göz önünde bulundurularak üretilebilen veya hazır satışı yapılan ofis mobilyalarıdır.

Comments are closed.