Büro mobilyaları ve başka mobilya gereksinimlarınız dahilin kategorilerden mahsullerimizi inceleyebilirsiniz. İstediğiniz renkte, ölçüde ve istediğiniz adet sipariş verebilirsiniz. Kurumsal ofis (yazıhane) mobilyaları ve ofis koltukları üretimi yapan firmamız hızlı teslimatlarla kaliteli hizmet anlayışı ile alıcılerimize hizmet etmek körcındadır.

Ofis mobilyası veya mobilya tasarım projelendirme, keşif konularında bizi arayabilirsiniz. Trafik ve iş yoğunluğunda strese girmenize gerek yok. Bizden yerinizde mobilya konularında kurumsal destek isteyebilrsiniz. Veya buyrun firmamıza, bir kahvemizi dahilin. Ürünlerimizi inceleyip uzman satış ekibimizle siparişlerinizi kararlaştırmanıza uçurumdımcı olalım.

Elsa yönetici masası takımı

İşyerim için ergonomik ve uygun fiyatlı mobilya almak istiyorum, diyorsanız alışveriş dahilin doğru adrestesiniz. Üstelik direkt fabrika satış mağazasından, aracısız. Diğer avantajımız: işyerinize kadar montaj dahil teslim ediyoruz. 1.kalite lamine yonga levha ile üretilen ofis masalarımızda soft radüslü 2mm pvc kullanılmaktadır. Ofis mobilyasındaki bu sistem çapaklı kırılmaları önlemekte olup aynı zamanda mukavemet sağlamaktadır. Ofis koltuklarımız rahatlık esas alınarak imal edilmektedir. Çağrı merkezi mobilyalarımız ve ofis (yazıhane) mobilyalarımız için hammadde itina ile seçilmektedir. Büro mobilyaları fiyatları sormak için ”fiyat sepetine ekle” teklif sistemini kullanabilir veya müşteri temsilcisini çekinmeden arayabilirsiniz.

Büro mobilya

Yeni nesil ofis koltukları modellerimizden fileli koltuk ürünlerimizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Fileli koltuklar günümüz teknolojisiyle üretilmekte olup bu koltuklar Avrupa ülkeleri ile aynı anda satışa sunulmaktadır. Fileli ofis koltukları modern tasarımı yanısıra çoklu fonksiyonları ve terletmeyen ağ kumaşı yapısıyla ofis (yazıhane) çalışanlarına konfor sunmaktadır.

Ofis koltuklarıfileli misafir sandalyesifileli koltukfileli misafir koltuğu

Ofisinizin kimliği niteliğindeki ofis mobilyası malzemelerinden, yönetici-makam masaları, çalışma masaları, çoklu ofis masaları, evrak klsaör için dosya dolapları, toplantı masaları, ofis kanepeleri ürünlerimiz yüksek teknoloji ile üretilmekte olup kalite ve fiyat avantajıyla anahtar teslimi işyerlerinin hizmetine sunulmaktadır. Nasıl elbiseniz sizi temsil ediyorsa, işyerinizide ofis mobilyası temsil eder.

Çağrı merkezi mobilyaları için uzman AR-GE yatırımı yapan firmamız, call center firmaları için ses yalıtımlı, gizli kablo kanallı maxiumum avantajlı çağrı merkezi masaları tasarım ve üretimini yapmaktadır. Üstelik elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmeden işin başından itibaren tasarım projelendirme dahil maximum hizmet ayağınıza kadar geliyor. Kullandığımız çağrı merkezi seperasyonları 4cm kalınlığında olup ses izalasyonu ve kablo geçişleri için gerekli tasarım yapılmıştır.

çağrı merkezi masa sistemi

Piyasadaki başka ince panelli call center masalarına itibar etmeyiniz. Bu sistemlerde kablo geçişi yapılamaz ve sallantı yapar, en küçük çarpmada kırılır, çünkü vidalanan aksesuarları sadece 1cm kadar tutar. Çağrı merkezi mobilya ürünlerimiz profesyonel yapıdadır. Çift kanallı kubik bölmelerimizde orta bölümde ayrıca hava boşluğu bulunmaktadır. Yılda 1000/seat çağrı merkezi kuran firmamız ürün gelişimine devam etmektedir. Çağrı merkezi projelerimiz ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Büro mobilyası modelleri
Ofis Mobilyası Ürün ucuz fiyatlar

Ofis mobilyaları, ofis (yazıhane) masaları mahsulleri fiyat Fileli koltuk, mesh ofis iskemle, ofis koltukları modelleri fiyat, Çağrı merkezi mobilyaları, seperasyon bölmeli masa modelleri fiyatları.

Ürünlerimiz E1 kalite standardında (çevre dostu dönüşümlü malzeme) olup garantiye tabiidir.

Comments are closed.