« Return to Previous Page

E-51 | Pinax Ofis Mobilyası

E-51 | Pinax Ofis Mobilyası

Dayanıklı, kaliteli, modern tasarım makam masası mobilyası. Konforlu kullanımı ve göze hitap eden tasarım harikası ofis mobilyası montaj dahil iş yerinize kadar teslim edilmektedir. Hemen sipariş verebilir ve ayrıntılar için arayabilirsiniz. • Açıklama

  Product Description

  Pinax makam takımı ofis mobilyası

  Uzun yıllardır ofis mobilyası takımı imalatı yapan elsa, tasarım harikası pinax makam mobilyasını uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz. Kaliteli yonga levha ile imal ettiğimiz melamin malzeme çizilmeye karşı dayanıklı olup, uzun yıllar kullanıma olanak sağlamaktadır. Levha kenarları 2mm dayanıklı pvc ile imal edilmektedir. Metal ayaklar elsa fabrikasında özel olarak tasarımı yapılmaktadır.

 • Teslimat

  Ücertsiz Montaj

  Elsa Mobilya'dan satın aldığınız ürünler kapınıza kadar getirilir ve ücretsiz olarak montaj hizmetinden faydalanabilirsiniz. Uzman montaj ekibimiz anahtar teslimi ürünlerinizin montajını yapmaktadır.

  Ücretsiz Kargo

  Siparişini verdiğiniz mobilyalardan herhangi bir kargo masrafı alınmaz. Kapınıza kadar ücretsiz olarak teslimatı gerçekleşir. Şehir dışı teslimatlar için lütfen bilgi isteyiniz.

 • Renk Seçenekleri
  Mobilya Ürün Renkleri