« Return to Previous Page

E-05 | Boss Makam Masası Takımı

E-05 | Boss Makam Masası Takımı

Boss Makam Masası takımı üretiminde 1.kalite ahşap özlü reçine ile üretilmiş lamine levhalar kullanılmaktadır. Tabla kalınlığı ve ayaklar 4cm kalınlığındadır. Makam masası ayakları zemine doğru konik olarak imal edilmiştir. Masa çekmecelerini ileri doğru ittiğinizde kendiliğinden kapanmaktadır. Masa tablasındaki sümen istenirse hakiki deri olarak üretilmektedir. Büronuza renk katacak yönetici masası gözdeniz olacak bir üründür.  • Açıklama

    Product Description

    Karşınızda Boss Makam Masası Takımı

    Vip yönetici masa takımı

    Boss makam takımı

    Yeni ürün. Üretildikten sonra en çok satan ofis mobilyaları listesine giren ürünümüz tamamen Fabrikamızda üretilmektedir. Ahşabın kesiminde tabla kenarlarında çapak bırakmayacak teknolojik üretim bandında imal edilmektedir.

    ÖLÇÜLER: 200cm-220cm-240cm x 90cm

    Makam Dolabı : 160x40x190h

    Makam Konsolu : 150x40x80h

    Sehpa: 70x50x45h

  • Teslimat

    Ücertsiz Montaj

    Elsa Mobilya'dan satın aldığınız ürünler kapınıza kadar getirilir ve ücretsiz olarak montaj hizmetinden faydalanabilirsiniz. Uzman montaj ekibimiz anahtar teslimi ürünlerinizin montajını yapmaktadır.

    Ücretsiz Kargo

    Siparişini verdiğiniz mobilyalardan herhangi bir kargo masrafı alınmaz. Kapınıza kadar ücretsiz olarak teslimatı gerçekleşir. Şehir dışı teslimatlar için lütfen bilgi isteyiniz.

  • Renk Detayları
    Renkler
by ElsaOfisMobilya