Ekonomik olarak hemde mikro işletmeler bazında bakıldığında büro mobilyalarının etkisi oldukca büyük. Aynı zamanda sağlık acısından da büro mobilyalarının, ofis koltuklarının tasarımı, calışan bel ve boyun ağrılarında onemli rol oynuyor.

Ulkemizde büro mobilyaları alanında uzun yıllardan bu yana kurumsal bir şekilde hizmet veren Elsa Ofis Mobilyaları’nın ürettiği her koltuğunun ve masanın insan iskeletine ve kas yapısına zarar vermeyecek şekilde üretilmesi için ozel tasarımlar geliştiriyor. Dünya capında beğenilen koltuk tasarımını geliştirmekte, ofis koltukları insan omurilik yapısına en uygun koltukları üretilmektedir.

combina-makam-ofis-masasi

Avrupa ülkeleri asyada üretilen gross market ürünlerini sınır kapısından içeri koymazken Ülkemizde karton kalitesinde basit mobilyalar ucuz ürün olarak piyasaya sürülmektedir. Bu durum ülkemiz esnafı ve son kullanıcı için oldukça zararlı bir sonuç getirmektedir.

Türk Malı ofis mobilyası üretimi dünya çapında kaliteli ürün olarak benimsenmiştir. Tüketiciler olarak yerli esnafımızdan ürün almanız sayesinde yerli esnafımız kazanacak, Ülkemiz kazanacak, kaliteli ürün aldığınız için Siz kazanacaksınız…

ofis-mobilya-guney-buro-masasi

Firmaların ofis ortamlarının daha fonksiyonel olması icin ozel tasarımlar geliştirerek dar alanlarda bile maksimum şekilde verim elde edilmesini sağlayan çoklu workstation tipi masalar, Call Center firmaları için ses yalıtımlı çağrı merkezi masaları , hastane, calışan, makam ve toplantı gibi her ortam ve alana ozel koltuk türleriyle çozüm sunan Elsa Ofis Mobilyaları tüm ürünlerine 3 yıl garanti veriyor. Uretimden satışa kadar her alanda kendi icinde oluşturduğu ozel birimlerle hizmet veren ve bu sayede de daha ekonomik fiyattan ofis mobilyaları sunan Elsa Ofis Mobilyaları bugün dünyaca ünlü pek cok markanın referansına sahip.

akdeniz-ofis-masasi

Unlü markaların da çozüm ortağı olan Elsa Ofis Mobilyaları, yurt dışına da ofis mobilyaları üreterek dünya üzerinde pek çok noktaya da satış yapılmaktadır.

Comments are closed.