« Return to Previous Page
Return to Previous Page

Büro koltuğunda rahatlık ve sağlamlık. Kaliteyi ucuz fiyatlarla satın alın. Yüzlerce ofis koltuğu, istediğiniz renkte üretim.

Ofis sandalyeleri koltuk modelleri

Ofis koltukları satın alacaksınız ama kalitesine güvenmek istiyorsunuz. Satıcı firma güvenilirmi? Kaç yıldır ofis mobilya sektöründe? Sadece ticarimi yoksa sanaatkar bakış açısı varmı? Bu sorular hemen oluşmaya başladı değilmi…ofis-koltuk-sandalye

Ofis koltukları satın alırken teknik bazı unsurları bilmek gerekiyor. Sünger kalitesi 32dns olacak. Koltuk süngeri polüretan olursa daha dayanıklı olacaktır. Kullanım sonrasında kırışma olmayacaktır. Koltuğa oturunca şekil alacak ama koltuktan kalkınca eski konumuna dönmesi gerekiyor. Ucuz yonca süngerle döşeme yapılan koltuk, sandalye tercih edilmeyecek. Ucuz ofis koltukları satın almak isteriz tabiki ama bir o kadarda kaliteli olmalı. Ofis koltukları fiyatları için hiç çekinmeden bizi arayınız, maliyet analizine göre kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat verilecektir.

vip-ofis-koltuklari

Kaliteli ofis koltukları üretimi

  • Vip ofis koltukları
  • Yönetici ve makam sandalyeleri
  • Ofis çalışma sandalyeleri
  • Müdür, şef, personel, koltuk ve sandalyeleri
  • Toplantı sandalyesi ve koltukları
  • Bekleme-misafir sandalyeleri
  • Ofis kanepeleri ve kanepe takımları
  • Konferans koltukları, sinema koltuğu

Büro sandalyesinde masamızda istediğimiz şekilde hareket etmek için takılmayan tekerlekler kullanılması gerekiyor. Tekerlek yuvalarında metal klips olacakki yuva aşınmasın ve plastik yuva genişlemesin. Birde kaliteli olması gerekiyorki hemen kırılmasın. Ayrıca koltuk ayağı beşli olması gerekiyor. Amortisör kaliteli ve 3 yıl garantili olması gerekiyor.

ofis-koltuklari-fiyatlariofis-koltukmodern-ofis-koltuk-sandalye

Ofis sandalyeleri için kullanılan mekanizma

Ofis koltuklarında kullanılan mekanizmalar tilt, senkron, çift kollu veya tek kollu olarak çeşitleri bulunmaktadır. Satıcı, istediğiniz özelliklere göre meknaizma öneresi yapmalıdır. Toplantı koltuğuna senkron mekanizma kullanılması yalnış olacaktır. Bilgisayar koltuğunda çift kollu konum sabitleyici mekanizma kullanılması gerekiyor. Makam koltuklarında rahatlık ön planda olduğu için senkron mekanizma kullanılması doğrudur.

ofis-sandalyeleriofis-makam-koltuklariofis-makam-sandalyeleri

Kanepe ve koltuk takımları malzeme kalitesi

Ofis kanepeleri iskeletinde, gürgen ahşap kullınlaması gerekiyor. Fırınlanmış olması gerekiyorki dönme yapıp eğilmesin. Oturma yüksekliği mutlaka 42cm olması gerekiyor. Kavak ağacından veya köknar ağacından imal edilen ucuz kanepe takımları tercih etmeyiniz, uzun süre kullanamazsınız. Çin malı veya spot kanepe takımları kavak ağacından yapılmaktadır.

buro-sandalyeleriofis-yonetici-koltuklarıburo-ofis-sandalyeleri

Ofis koltukları ürünlerinde satış sonrası destek

Sonuç olarak uzun yıllardır ofis koltukları sektöründe hizmet verdiğimiz için kaliteyi ilk bakışta anlayacak uzmanlığa ulaşmış durumdayız. Ofis koltuklarında kullanılan deri veya kumaşın kalite ve diğer aksamları son derece kaliteli olmalıdır. ”Pahalı değil kaliteli ürün satın almak” düşüncesi içerisinde olursak doğru işler yapmış oluruz.

En uygun fiyatlarla, en iyi ofis sandalyesi modelleri imalattan son kullanıya satışı yapılmaktadır. Çok çeşitli seçeneklerle beyaz ofis koltukları veya farklı renklerde ve özelliklerde ofis sandalyesi siparişi verebilirisiniz. İsterseniz aliminyum ayaklı, krom ayaklı, tekerlekli veya sabit u ayaklı, rengarenk kumaş-deri döşemeli ofis koltuk imalatı yapılmaktadır. Üstelik 1 hafta içerisinde 1000 adet koltuk-sandalye siparişleriniz hızlıca üretilip teslim edilmektedir.

Büro koltuk & Ofis sandalyeleri ürünlerimiz 3 yıl yerinde garantilidir. Satış sonrası destek her zaman hizmetinizdedir. Ofis koltuklarımız TSE belgeli olup ISO-9001 belgeli E1 standardında hammadde kullanılmaktadır.

Etiketler: #UcuzOfisKoltukları #PatronKoltukları #BürositÇalışmaKoltukları #ToplantıKoltukları #KanepeTakımları #BeklemeKoltukları #KonferansKoltukları #OfisSandalyeleri #BüroKoltukları

Not: Standart renklerin yanısıra özel renklerde üretim yapılmaktadır.

deri-1deri-2deri-3kumas-1kumas-2

230 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Mobelsa Ofis Mobilya
Powered by