Fileli Koltuk Ofis Çalışma Sandalyeleri

Günümüzdeki ofis koltuk tasarımları gelişen tekonolojiye uyumluluk ve görsel anlamda modern ofis ortamları için üretilmektedir. Hafif, kullanışlı ve ekonomik fileli koltuk ürünlerimizi sipariş etmeniz çok kolay.

Ofis koltuk modelleri kolleksiyonunda bulunan fileli koltuklar yeni ürünlerdir. Ergonomisi ve modern görünümü ile geleceğin ofis koltukları olarak nitelendirebiliriz. Fileli makam koltukları mekanizması geriye doğru yatarlıdır, döşemeli bel desteği ekipmanına sahiptir. Bu koltuklarda ayrıca başlık bulunmaktadır. Beşli tekerlekli ayakları aliminyum notrolize alaşımlıdır. Bu bakımdan oldukça dayanıklı koltuklardır.

filelikoltuk-ofissandalye

Makam koltukları veya çalışma koltukları kategorisinde ihtiyacınıza göre ürün tesbitini kolayca yapabilirsiniz. Adresinize kadar ücretsiz teslimatını yapıyoruz.

  1. Ergonomik ofis sandalyeleri
  2. Fonksiyonlu makam koltukları
  3. Personel şef çalışma sandalyeleri
  4. Modern toplantı koltukları
  5. Ofis kanepeleri koltuk takımları
  6. Konferans koltuğu ve yazı tablalı sandalyeler
  7. Vip ofis koltukları ve patron koltukları
  8. Şantiyeler için ucuz ofis sandalyesi

fileli-ofiskoltuk

Fileli ofis koltuklarımız en son teknoloji ile üretilmektedir. Tekerlekli, kolçaklı, tilt mekanizmalı, senkron mekanizmalı çok fonksiyonlu konforlu kullanım sunan renkli ofis koltukları yüzlerce model. eLsa güvencesiyle garantili ofis mobilya ürünleri.

ofis-koltuk-fileli

Ofis mobilyası ürün seçimlerinde standart deri koltuk alışkanlığı devam etsede günümüz koşullarına uygun üretilen fileli çalışma sandalyeleri satış oranı gün geçtikçe artmaktadır. Bel destekli ve terletmeyen kumaş yapısı, ergonomik tasarımlı, kullanıcı dostu fileli koltuk ürünlerimizi mağazamızda ve web sitemizde görebilirsiniz.

Comments are closed.