« Return to Previous Page
Return to Previous Page

Büronuzdaki eski koltukları atın. zaman değişiyor, yeni teknoloji ofis koltuk modellerinden fileli ofis koltukları tercih edin.

Ergonomik Fileli Ofis Koltukları & Ofis Sandalyeleri

Garantili ve orijinal ofis koltukları, fileli koltuk modelleri, ofis toplantı koltukları. Büronuz için ucuz ve kaliteli ofis koltuk ürünlerimizden seçim yapın, adresinize teslim edelim. Ucuz fiyatları ile kaliteli büro koltukları. Fileli Koltuk ürünleri yeni modeller, taksitli satışlar. Fileli ofis sandalyeleri, fileli makam koltukları, fileli şef koltukları imalatı.

fileli-ofis-koltuk-modelleri

Fileli Koltuk Üretimi – Made-in Turkey

İşyerinize gelen müşterileriniz ilk bakışta büronuzdaki ofis koltukları ve masaları görmektedir. Ofis koltukları seçiminizi kolaylaştıracak web sitemizden seçim yapıp sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz bu bakımdan müşteri açısından sade ve kullanışlı bir şekilde hazırlanmıştır. Ürünlerimizden fileli koltuk veya diğer koltuk gruplarından ”fiyat iste” butonu ile ürün listesi oluşturabilirsiniz. Sepetteki ürünleri görmek için ”teklif sepeti” butonuna tıklayınız.

Ofis sandalyeleri üretiminde kullandığımız döşeme malzemesi içerisinden bulunan ipliğinden, süngerine, deri ve kumaşına kadar en kaliteli hammadde ile imalat yapıyoruz..1996 yılından itibaren ofis koltukları üretiminde kalite ve fiyat uygunluğunu birarada tutarak hizmet vermekteyiz. Masa başında çalışan personel ve işverenler için ayrı kategorilerde üretim yapılmaktadır. Fileli makam koltukları ürünlerimizin tasarımında çok fonksiyonlu mekanizma, koltuk modelinin yönetici bazında olması, ergonomik olması, rahat hareket edebilecek yapıda ve teknolojiye uygun olması esas alınmaktadır.

fileli-koltukfileli-ofis-sandalyelerivip-fileli-koltuk

Ofis dekorasyonu vazgeçilmezi, çalışanlar (personeller) için fileli çalışma sandalyeleri ürünlerimiz bulunmaktadır. Fileli ofis koltukları ürünlerinde ön planda tuttuğumuz kriterler arasında koltuğun sağlamlığı, hafif olması, bilgisayar çalışanları için koltuk sırtlığının dik olması, rahat hareket ediyor olması, tilt mekanizma kilitleniyor olması gelmektedir. Ayrıca Fileli Çalışma Koltukları terletme yapmaması için dayanıklı file kumaştan üretilmesi gerekmektedir. File kumaşlı ofis koltukları aynı zamanda personelin bel kısmını tamamen doldurduğu için yorgunluk hissini azaltmaktadır.

fileli-ofis-koltukfileli-koltuk-modellerifileli-ofis-sandalyesi-koltuk-modelleri

Fileli Ofis Sandalyeleri seçiminde önemli olan koşullardan biriside montaj dahil adrese teslim edilmesi gelmektedir. Fileli Koltuk ve diğer koltuk çeşitlerimiz TSE garantili olup ISO-9001 belgeli malzeme ile üretilmektedir. Dünya standardı olan CE belgeli ofis koltuklarımız 3 yıl yerinde garantilidir. Fileli Koltuklarımızı değişik açıdan resimleriyle inceleyip online sipariş verebilirsiniz.

Fileli koltuklar, ilk olarak üretilip piyasaya sürüldüğünde diğer koltuklarla kıyaslanıyor ve daha dayanıksız oldukları düşünülüyordu, fakat lifli file kumaşın çok dayanıklı ve esnek olduğu çok geçmeden anlaşılmıştır.

Hiç dikkat ettiniz mi uzun süre oturarak çalışan insanlar fileli koltukları tercih ediyor. Müşterilerimizden Acun Medya, fileli ofis sandalyelerini firmamızdan almayı tercih etti, CNN haber spikeri fileli koltuk kullanıyor. Sizde deneyin, rahat edin.

Bütün gün oturarak çalışanların konforu günümüz için önemli bir unsurdur. Ürettiğimiz fileli koltuklar, özellikle uzun süre masabaşı çalışanlar için özel tasarlanmıştır. İskelet yapısı insan bedeninin esnekliğine uygun olarak üretiliyor, kullandığımız sünger ergonomik olup isteğe göre silikonlu yumuşacık isteğe göre dökme sünger kullanılır. Peki ya sırt ağrılarımız? boynumuzda oluşan kramplar? kamburluk ? Evet biz iddia ediyoruz fileli koltuk kullandığınız sürece bel ağrılarınızdan kurtulacaksınız. Fileli ofis sandalyeleri konforu sayesinde boyun fıtığı veya geçmeyen kasılma ve ağrılardan kurtulacaksınız. Piyasanın en ucuz fileli ofis koltukları fiyatları eLSa Office Furniture kalitesiyle işyerinize teslim edilmektedir. Sizde eLsa lı olun, konforu yaşayın. Ürünlerimiz çok kalitelidir, güle güle kullanın.

ofiskoltuklari-fileli-koltuk-sandalyeofis-sandalyeleri-fileli-koltuklarofis-buro-fileli-koltuklar

Hem sağlığınız hem rahatlığınız için ofis mobilyaları ve koltuk üreticisi olarak fileli koltuk tavsiye ediyoruz. Koltuk ve mobilya üreticisi olarak ilk hedefimiz, iş hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunmaktır. Yeni tasarımlar yaparak daha rahat, kullanışlı, modern, göz dolduran koltuk ve mobilyalarla yepyeni ofis çalışma alanları oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Etiketler: #FileliKoltuk #FileliKoltuklar #FileliOfisSandalyeleri

fileli koltuk kartela

50 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Mobelsa Ofis Mobilya
Powered by