Call Center Mobilyası Projelendirme, iç mimari, üretim ve montaj.

Çağrı merkezi mobilyasına ihtiyacınız var, araştırmalara başladınız. Sektörde değişik bir mobilya şekli nerden bulmalı, ne yapmalı?

İnternette fiyat araştırması yapmaya başladınız. Kafanız hayli bir karıştı. Yüksek fiyatlar ve düşük fiyatlar buldunuz……………..

Çağrı merkezi kurulumu

Çağrı merkezi mobilyasına ihtiyacınız var, araştırmalara başladınız. Sektörde değişik bir mobilya şekli nerden bulmalı, ne yapmalı? İnternette fiyat araştırması yapmaya başladınız. Kafanız bir hayli karıştı. Yüksek fiyatlar ve düşük fiyatlar buldunuz, iyi ama bu farklar neden oluşuyor. Açıklaması işin uzmanı bizden, yorumlaması sizden.

Fiyat farkları neden oluşmaktadır.

1) Yüksek Fiyat: Firma marka olmaktan bahsetmektedir, reklam gücü yüksek olduğu için ürünü satarak yüksek karlar amaçlamaktadır. Diğer rakiplerini ekarte etmek için ekstra olarak kalitesi düşük 2 cm kalınlığında sallanan panellerden üründe satmaktadır.

2) Orta Fiyat: Firma pazarda yer almak istemekte, prensip olarak istikrarlı satış ve üretim gücünü yükseltmek için müşterilerine iyi hizmet vermek amacındadır. Buna istinaden yüksek kaliteli ürünü az kar marşıyla pazara sürmektedir.

3) Düşük Fiyat: Merdiven altı imalatçılar internet cafe mobilyasından süregelen derme çatma masaları pazara sürmektedir. Bu sistemler ilerde kullanıcıya çok sıkıntı vermektedir. Kırılmalar, dökülmeler, ses çınlaması, kabloların devamlı ayak altında olmasından dolayı data kesilmesi. vs.

Samimi olarak olup biteni açıkladık. Karar sizin… Tabiki bu pazarda bizde olamak ve ürün satmak istiyoruz. ama işimizi düzgünce yapmak istiyoruz. Müşterimiz ne kadar bilinçli olursa bizim işimiz o kadar kolaylaşır.

call-center-mobilyalari-ic-mimaricagri-merkezi-mobilyalari-ic-mimari

Biz ne yapıyoruz?

Bizi aramanız yeterlidir. Gelip yerinizde olçülendirme yapıyoruz. Projesini çıkartıyoruz, Size sunuyoruz. Firmamızdan komple dekorasyon işini verebilirsiniz. Zemin, duvarlar, tavan, elektrik tesisatı ve tabiki mobilya. Bütçenize göre en doğru seçenekleri size sunuyoruz.

Aklınızda bulunsun:

1) Çağrı merkezi masası panelleri 4 cm kalınlığında olmalı.. Neden? Ses çaınlaması için paneller arasında hava boşluğu çok önemli, bu yüzden olmazsa olmazlardan. Kablo geçmesi için ve prizlerin gömülmesi için gereklidir.

2) Ses yalıtımlı kumaş kullanılmalı.. Neden? Bütün gün çalışan personelin ortamdaki ses çınalamaları dinlemesi iş vermine engel olur. Delikli altında sünger bulunan özel kumaş kullanılmalıdır. Kumaş MDF üstüne kaplanmalıdır. Sağlamlık ve ses debisi elimine etmesi gereklidir.

3) Aliminyum sağlam iskelet olmalı. Neden? Yer değişimlerinde ve kullanım için gereklidir. Ayrıca aliminyum çatlamaz, solmaz, pasalanmaz bir malzemedir.

4) Zemin ayarlı papuç olmalı. Neden? Zemindeki olumsuzluklardan dolayı ve malzemeyi yerdeki rutubetten kesmek ve estetik için gereklidir.

5) Çalışma masası tablası 3cm kalınlığında olmalıdır..Neden? Mobilya bir kez alınır, zaman içinde seğim yapmaması için ve diğer masalara bağlantı için gereklidir. Ayrıca kenar bantları 2mm PVC kullanılmalıdır.

Sıraladığımız maddelerden full tamamını sadece ELSA firması yapmaktadır. Görüntü benzer olabilir ama kalite farkımız var. Çünkü biz bu işin en başından itibaren varız.

Hayırlı kazançlar dileriz.

Linkedin | Youtube | Vimeo | Dailymotion

Comments are closed.