Ofisler için yüksek kalitede mobilya mimarisi sunuyoruz. Elsa Ofis Mobilyaları, Türk mobilya sektöründe öncülük yapan bir tasarım şirketi ve proje çözüm ortağıdır.

“Modern ofis dekorasyonu” kavramını geliştirmek için yeni bir mekan hayal etmeliyiz. Verimli ofis mekanları tasarımında kullanılan çalışma masaları, ofis koltukları, dosya dolapları, toplantı masaları, kanepe takımları, ofis bankosu gibi isimlendirilmiş mobilya yerleşimi uzman bakış açısıyla konumlandırılmalıdır.

buro-malzemeleri-ofis-mobilyalari

Büro mobilyaları ürünleri imalatında E1 çevre dostu malzeme kullanımının çok önemli olması Avrupa Birliği ülkeleri tarafından benimsenmiş olduğu bilinmektedir. Üretimin standartlarının kaliteli olması bir yana plan esasına göre mobilya dağılımıda iç mimari konusunda o kadar önem arzetmektedir.

buro-masalari-imalati

En kapsamlı ofis mobilyaları ürünleri geliştirme ve satışını yapan firmanın bünyesinde üretim alanı olduğu zaman esnek çözümler sunabilmektedir. Kaliteli bakış açısı, imalatı yapılan ofis mobilyasının üst düzeyde sonlandırılması demektir.

ofis-buro-mobilyasi-masalari
buro-mobilyalari-imalatiburo-mobilyasi-fiyatlari buro-ofis-mobilyalari modern-ofis-masalari  ofis-masalari-imalati ofis-mobilyasi-imalati ofis-mobilyasi-toplanti-masalari

Comments are closed.